Za námluvy

Autor: Karel Müller
(1899 Praha - 1977 Praha)

Vlevo dole pod paspartou je číslování 115/220. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 44 x 56 cm

Konec dražby: 24.11.2021 19:08 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč