233. Konvolut kreseb a maleb

1. Alia Chadimová, Harlekýn, fix, 24,5 x 18 cm
2. Karel Chaba, Lampa, fix, 29,5 x 20,5 cm
3. Ludmila Ivancová, abstrakce, kombinovaná technika, 42 x 29,5 cm
4. malba na hedvábí, 21 x 30 cm
5. krajinomalba, 18 x 37 cm
6. R. Kogell, krajinomalba, 18,5 x 26,5 cm
7. kresba tuší kolorovaná akvarelem, Horská krajina, 31,5 x 22,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.02.2022 21:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč