233. Německý autor- Kytice růží
na reversu původní štítek Německého rámařství, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 35 cm, rámování: 40 x 29 cm
Konec dražby: 12.08.2020 23:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč