191. Portrét ženy

Autor: František Beneš

paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: kresba
Šířka: 27 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 45 x 35 cm

Konec dražby: 15.02.2022 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč