29. Portrét ženy

Autor: František Beneš

paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: kresba
Šířka: 27 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 45 x 35 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:18 SELČ

Zbývá: 3d 18h 34m 10s

Vyvolávací cena: 300 Kč