12. 4ks Fotografii maleb Borise Valleja
Autor: Boris Vallejo
(1941 Lima - ?)
Fotografie mají ohnuté rohy
Šířka: 18 cm, výška: 24 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:09 SELČ
Dosažená cena: 401 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (3)
částka | příhoz |