2. Mořské pobřeží

Autor: Lars Herder
(1923 - 1976)

Signováno vpravo dole, lištováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 40 x 48 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:00 SELČ

Zbývá: 0d 5h 56m 20s

Vyvolávací cena: 1 800 Kč