28. Loď na dohled

Autor: Lars Herder
(1923 - 1976)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 35 x 40,5 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:18 SELČ

Zbývá: 0d 6h 25m 36s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč