332. Loď na dohled
Autor: Lars Herder
(1923 - 1976)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 35 x 40,5 cm
Konec dražby: 08.02.2022 21:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč