6. Ulička v modré
Autor: Lars Herder
(1923 - 1976)
Signováno dole uprostřed, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 29 cm, rámování: 37 x 42,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč