59. U Hudečků
Autor: Václava Zouplnová
(1950 Praha)
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 2018
Šířka: 30 cm, výška: 25 cm
Konec dražby: 30.11.2021 19:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč