1. Rozbouřené moře

Autor: Alexej Vasiljevič Hanzen
(1876 Oďěsa (Ukrajna) - 1937 Dubrovník (Chorvatsko))

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis a datace. Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem. Rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1921
Šířka: 89 cm, výška: 58 cm, rámování: 69 x 100 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 03.05.2021 20:00 SELČ

Zbývá: 22d 22h 8m 1s

Vyvolávací cena: 25 000 Kč