214. Kain a Abel
Autor: Vladimír Suchý
(1923 Praha - 1998 Praha)
Oboustraná kresba, Signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1951
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.11.2021 22:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč