Kain a Abel

Autor: Vladimír Suchý
(1923 Praha - 1998 Praha)

Oboustraná kresba, Signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1951
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 22:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč