219. Portrét muže
Autor: Wilhelm Pech
Signováno vpravo dole tužkou, na reversu autorský popisek
Technika: suchá jehla
Šířka: 11 cm, výška: 16 cm, rámování: volný grafický list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč