234. F. Merker - Idylická scéna u vody
Insitní malba. Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 83 cm
Konec dražby: 08.08.2022 21:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč