90. Piják a žena

Autor: Mistr Nizozemský

Holandská škola, 18. století, neurčený autor, na rámu mosazný štítek
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 33 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 57 x 47 cm

Konec dražby: 26.09.2017 19:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 000 Kč