30. Můstek přes řeku
Autor: G.Marshall Richard
(1830 - 1905)
Signováno vpravo dole, rámováno, autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 25,5 cm, výška: 30 cm, rámování: pošk. 52 x 47 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč