157. Dva muži na loďce
Autor: Mauritz Drougge
(1874 - 1949)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno ve zdobeném rámu
Technika: olej na dřevě, datace: 1896
Šířka: 26,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: pošk. 38,5 x 46 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč