209. Pohled na Staré město
Autor: Václav Rytíř
(1889 Praha - 1943 Praha)
lept na pohlednici, monogramováno vlevo dole v tisku pod paspartou, na reversu signováno tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1960
Šířka: 12,5 cm, výška: 7,5 cm, rámování: 11 x 15,5 cm
Konec dražby: 23.06.2022 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč