54. Tůň
Autor: Václav Rytíř
(1889 Praha - 1943 Praha)
Signováno vpravo dole pod paspartou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 6 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 26 x 19,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 19:26 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč