88. Oblouk
Autor: Jan Souček
(1941 Praha - 2008 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo dole číslováno 8/9 E.A. Zaskleno a rámováno.
Technika: lept, datace: 1981
Šířka: 36 cm, výška: 34 cm, rámování: 43 x 44 cm
Konec dražby: 09.11.2022 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč