157. Studie k portrétu
Autor: Zdeňek Rykr
(1900 Chotěboř - 1940 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 11 cm, výška: 15 cm, rámování: 25 x 19 cm
Konec dražby: 04.10.2021 21:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč