Dáma s kožešinou

Autor: Zdeňek Rykr
(1900 Chotěboř - 1940 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 10,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 28,5 x 22,5 cm

Konec dražby: 04.10.2021 22:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč