188. Dáma s kožešinou
Autor: Zdeňek Rykr
(1900 Chotěboř - 1940 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 10,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 28,5 x 22,5 cm
Konec dražby: 04.10.2021 22:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč