236. Kytice ve váze
signováno tužkou vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 31,5 cm, výška: 44,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč