Mladá rodina

Autor: Daniel Pasmore
(1829 - 1891)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu, reintolováno
Technika: olej na plátně, datace: 1878
Šířka: 25,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 41 x 35 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč