Romance

Autor: Taťána Ruprichová
(1947 Jeseník)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2005
Šířka: 70 cm, výška: 70 cm, rámování: 78 x 78 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč