53. Starý dům
Autor: Taťána Ruprichová
(1947 Jeseník)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1997
Šířka: 6,5 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 20,5 x 17 cm
Konec dražby: 03.05.2021 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč