Starý dům

Autor: Taťána Ruprichová
(1947 Jeseník)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1997
Šířka: 6,5 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 20,5 x 17 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč