20. Horské jezero

Autor: Rudolf Emil Klöden
(1892 - 1953)

Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: akvarel
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 26 x 32 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:12 SELČ

Zbývá: 20d 8h 5m 20s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč