20. Horské jezero
Autor: Rudolf Emil Klöden
(1892 - 1953)
Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: akvarel
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 26 x 32 cm
Konec dražby: 10.05.2021 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč