136. Letní kytice
Autor: Tříska Josef
(1885 Trhový Štěpánov - 1967)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, na reversu autorský popisek
Technika: olej na plátně, datace: 1938
Šířka: 55,5 cm, výška: 72,5 cm, rámování: 92 x 75 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč