237. Stromy
signováno a datováno vpravo dole, fixováno na kartonu
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1990
Šířka: 21 cm, výška: 29,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 22:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč