230. Červánky

Autor: Grigory Rosinsky

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno ve zdobeném rámu
Technika: olej na kartonu, datace: 1915
Šířka: 16 cm, výška: 22 cm, rámování: 32,5 x 26,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.04.2022 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč