203. Výhled do kraje
Autor: David Wallin
(1876 - 1957)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 42 cm, výška: 29 cm, rámování: 42 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 22:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč