Vesnice RheinPfalz

Autor: Josef Langohr

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46,5 cm, výška: 28 cm, rámování: 42 x 61 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 30.11.2021 19:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 200 Kč