Na statku - L Formát

Autor: P. Schwarz

Signováno vlevo dole, rámováno v masivním zlaceném rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 52 cm, rámování: 75 x 98 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 17.05.2021 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč