238. Večerní procházka
nesignováno, vzadu tužkou 1945
Technika: tempera
Šířka: 30 cm, výška: 44,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.12.2018 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč