Zimní stromy

Autor: Miroslav Brabenec
(? ?)

Signováno a datováno tužkou vpravo dole, orig. tisk, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1999
Šířka: 5 cm, výška: 4,5 cm, rámování: 19 x 17 cm

Konec dražby: 10.05.2021 22:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč