Zátiší s kaktusy

Autor: Adolf Wenig
(1912 - 1980)

Signováno vpravo dole, rámováno v masivním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 53 cm, výška: 76,5 cm, rámování: 100 x 76 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč