87. Zátiší s kaktusy
Autor: Adolf Wenig
(1912 - 1980)
Signováno vpravo dole, rámováno v masivním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 53 cm, výška: 76,5 cm, rámování: 100 x 76 cm
Konec dražby: 03.05.2021 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč