5. Makové údolí
Autor: Josef Rudolf Říha
(1893 - ?)
Signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, materiál: plátno fixované na kartónu
Šířka: 65 cm, výška: 55 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.05.2021 20:02 SELČ
Dosažená cena: 801 Kč
Vyvolávací cena: 1 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (5)
částka | příhoz |