5. Makové údolí

Autor: Josef Rudolf Říha
(1893 - ?)

Signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, materiál: plátno fixované na kartónu
Šířka: 65 cm, výška: 55 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.05.2021 20:02 SELČ

Dosažená cena: 801 Kč

Vyvolávací cena: 1 Kč

Seznam příhozů (5)

částkapříhoz
801 Kč18.5.2021 19:25:38 (limit 18.5.2021 18:59:39)
601 Kč18.5.2021 19:25:38
401 Kč18.5.2021 18:59:17
201 Kč18.5.2021 17:13:43
1 Kč27.3.2021 08:53:05