3. Kamenný můstek

Autor: Jean-Baptiste Romegas
(1800 - 1867)

Signováno vlevo dole, rámováno v masivním zlaceném rámu
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 37 cm, výška: 47 cm, rámování: pošk. 58 x 66 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.11.2021 20:03 SEČ

Zbývá: 12d 1h 10m 38s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč