238. A. Bosch - Kytice - L formát
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 74 cm, výška: 55 cm, rámování: 97 x 116 cm
Konec dražby: 07.06.2021 20:58 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč