42. Přístav
Autor: Simon Kramer
(1940 - 2015)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 60 cm, rámování: 70 x 84 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč