147. Zasněžená pláň
Autor: Dobroslav Vařejčka
(1935 Vítanov - ?)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 70 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 80 cm
Konec dražby: 10.08.2021 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč