92. Slunečnice ve váze
Autor: Dobroslav Vařejčka
(1935 Vítanov - ?)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: tempera, materiál: na malířské desce
Šířka: 48,5 cm, výška: 68 cm, rámování: 82 x 62,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 30.11.2021 19:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč