N. Inglessi, Břeh při rozbřesku

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 27 cm, výška: 19 cm, rámování: 32 x 40 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.12.2020 21:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 400 Kč