239. Pavlovská - Stavení
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 49 x 59 cm
Konec dražby: 22.07.2020 21:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč