111. Výhled do kraje
Autor: Arthur Graff
(1906 - 1971)
Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 20,5 x 32 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč