162. Červená kytice
Autor: Arthur Graff
(1906 - 1971)
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54,5 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 56,5 x 64,5 cm
Konec dražby: 19.07.2021 22:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč